Monket Nedir?

Monket nedir?

Monket, tüm dünyada eğitim, kültür, sağlık, ekonomi ve sosyal  alanlardaki gelişmelerin takip edilmesi, sorunların saptanması,  çözüm yollarının bulunması ve uygulamaya konulması, sonuçlandırılması, anket sonuçlarının analizlerinin yapılması ve tartışılması ile ilgili pazarlama ve kamuoyu araştırmaları yapmak amacıyla kurulmuş, çağın getirdiği yeniliklere uyum sağlayan, hızlı ve zamanında çözümler üreten profesyonel bir araştırma kuruluşudur.

Toplumu daha iyi tanımaya, profilini çıkarmaya, tüm özel ve kamu kuruluşlarının hizmet kalitesini arttırmaya çalışan, bir problemin ortaya çıkmasına sebep olan etmenlerin çözümüne ilişkin araştırmalar yapan  ve bilimsel bilgi üreten Monket, gerçek konulara çözüm getirerek karar vermeyi, pazar ve kamuoyu araştırmalarının değerini  en üst düzeyde tutmayı amaçlar.

Monket, profesyonel araştırma hizmetleri sunmaktadır. Pazar araştırmaları yaptırmak isteyen şahıs, kurum ve kuruluşların, mobil uygulama ve internet sitesi aracılığıyla sisteme eklenen anket sorularına kullanıcıların verdiği sonuçların analiz edilerek paylaşılması sonucunda sistem işlevini tamamlamış sayılmaktadır.

Uygulama kullanıcıları anketlere verdikleri cevaplar neticesinde puan elde ederler ve bu puanların birikmesi ile kariyer basamaklarını tırmanmaya başlarlar. Her yeni basamakta kullanıcılar çeşitli hediye çekleri, indirimli ürünlerden faydalanma fırsatları ve daha nice avantajlardan yararlanma hakkı kazanırlar.

Anket Türleri

Monket uygulamasında 3 farklı türde ödül kazanabileceğiniz anket türü bulunmaktadır.

1. Puan Ödüllü Anketler: Anket veren tarafından belirlenen puanın üstündeki katılımcıların katılabildiği ödüllü anket türüdür.

2. Jeton Ödüllü Anketler: Büyük ödüllü anketlere katılmak için belirlenen jeton türüne sahip olmanız gerekmektedir.

3. Ekstra Ödüllü Anketler: Anket veren tarafından belirlenen şartlara sahip kullanıcıların katılabildiği ödüllü anketlerdir.

 

 

Jetonlar

Uygulama içerisinde bulunan jetonlar ''KARİYERİM'' bölümünde yer alan büyük ödüllü anketlere katılmak için kullanılmaktadır. Bol bol jeton biriktirmeniz size avantaj sağlamaktadır.

Cevapladığınız anketlerden ve izlediğiniz videolardan ücretsiz bir şekilde jeton kazanabilirsiniz. Arkadaşlarınızdan jeton talep edebilir ya da sizde arkadaşlarınıza hediye olarak jeton hediye edebilirsiniz. Eğer dilerseniz market bölümünden ücretli jeton satın alabilirsiniz.

Avantajlar

Uygulamada anketlere cevap vererek 3 farklı şekilde avantaj sağlarsınız.

1.Puan kazanma (Her anket cevapladığınızda puan kazanırsınız ve bu puanlar ile kariyer basamaklarını tırmanarak çeşitli ödüller kazanma şansı elde edersiniz. Daha geniş yelpazede ödül verebilmek için şu anda bu kısım güncellemededir.)

2.Jeton kazanma (Belirlenmiş anketlere katılarak Jeton ödülü kazanırsınız. Bu jetonlar yakında faaliyete girecek olan büyük ödüllü anketlere katılmak için kullanılacaktır.)

3.Hediye kazanma (Uygulamada ödül işareti olan anketler mevcuttur. Bu anketlere katılabilir ve gerekli şartları sağladığınızda hediye ödülünüzü almaya hak kazanırsınız.

 

Adres

Yeşilce mah. Yunus Emre cad. No:8/1 Kağıthane İstanbul

Telefon

0212 621 37 51
0505 010 2356

E-Mail Adresi

info@monket.com.tr

Sosyal Ağlar
Anket Ver