Evde Ek iş

Evde Ek İş 

Pademi sürecinden dolayı evde uzun süre geçiren kişiler, bu avantajı evde ek iş yaparak paraya çevirebilirler. Bu yazımızda sizlere evde para kazandıracak 10 iş fikri vererek yeni iş imkanları ile para kazanmanıza destek olacağız. Bunun için sadece dikkatlice bu yazıyı okumaya zaman ayırmanız gerekiyor. Bu iş fikirleri arasında bilgisayar başında online olarak para kazandıracak iş fikirleri, evde el işi yaparak para kazandıracak iş fikirleri gibi çeşitli yeni iş fikirleri yer alıyor.

Ülkemizde pek yaygın olmasa da sosyal medya ve çeşitli online platformlar çok büyük gelir kaynağı sağlıyor. Özellikle instagram, youtube, facebook gibi sosyal medya platformları zaten birçok insanın ana geliri olmuş durumda fakat sizde bu pazardan payınızı alıp evde ek iş yaparak kendinize yan gelir oluşturabilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan sadece bilgisayar ve internet. Sosyal medya platformlarından online iş fikirleri sayesinde ayda binlerce lira kazanabilirsiniz.

En İyi Online İş Fikirleri 2021

Online iş fikirleri arasında yüzlerce yöntem bulunuyor fakat sizlere en kısa zamanda maksimum düzeyde gelir sağlayacak online iş fikirleri vereceğiz ve bunların arasında makale yazarlığı, sosyal medya fotoğrafçılığı, kripto para yatırımı, e-ticaret, online butik işletmeleri tarzında bir sürü fikir yer alıyor.

1. Makale Yazarlığı

İnternet ortamında en yaygın online para kazanma yöntemi olarak bilinen tür makale yazarlığıdır. Hit web siteleri her gün düzenli olarak yüzlerce içerik üretiyor fakat bu içerikler tek bir kişinin kaleminden çıkmıyor ve site sahipleri bu makaleleri hazırlayan kişilerden ücretini ödeyerek satın alıyor. Eğer sizde makale yazarak para kazanmak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden bu siteler ile iletişime geçebilirsiniz. Unutmayın ki az da olsa devamlı olan bir gelir, insanın birçok hayalini gerçeğe çevirmesine yardımcı olur.

2.Blog Açmak

Her gün yeni sosyal medya uygulamaları gündeme gelerek farkı iş imkanları sunmalarına rağmen blog açarak kazanç sağlamak hala en güncel online para kazanma yöntemlerinden biridir. Fakat bu işi sadece blog açmak ve para kazanmak olarak düşünmemelisiniz. Blogunuzdan para kazanmak için ziyaretçi çekmelisiniz ve bu ziyaretçiyi en iyi şekilde Instagram, Facebook, Pinterest gibi sosyal medyalardan çekebilirsiniz. Bu yüzden kıyafet, takı-tasarım, moda, güzellik ile ilgili bir blog açtığınızı varsayarsak bu bloga ziyaretçi çekmek için sosyal medyayı kullanmalısınız, bu şekilde çok güzel paralar kazanabilirsiniz. Sayfanıza alacağınız reklamlar sayesinde gelirinizi katlayabilir ve bir çok site ile iş birliği yaparak karşılıklı kazanç elde edebilirsiniz.

3. Instagram Reklamları

Günümüzde neredeyse herkes Instagram kullanmakta ve buradan büyük paralar kazanmaktadır. Sizde para kazanan kişilerden biri olmak istiyorsanız sosyal medyanın gücünü kullanmalısınız. İlginiz olan bir alanda, marka olabilecek bir isimle Instagram hesabı açarak takipçi toplayabilirsiniz. 10K takipçiye ulaşan Instagram hesapları tek bir reklam paylaşımı için 100-200 lira arasında para kazanabilmektedir.

4. Sosyal Medyadan Ürün Pazarlamak

Güçlü bir sosyal medya hesabına sahipseniz ve sosyal medya araçlarını iyi derecede kullanmak için çaba sarfediyorsanız para kazanmanızın önü açık demektir. Reklam gelirlerine ek olarak çeşitli firmalarla anlaşma sağlayarak sosyal medyadan yaptığınız satışlarda komisyon alabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz. Bu şekilde bir yöntem kullanarak bir çok ünlü gibi aylık on binlerce lira para kazanabilirsiniz. Facebook ve instagramın özellikle son zamanlarda aktif pazarlama aracı olarak kullandığı market bölümü kullanıcılara çok büyük avantajlar sağlamaktadır. İster elinizde bulunan ürünlerinizi ekleyebilir isterseniz küçük tarzda işletmeler ile irtibata geçerek onların ürünlerini market bölümünden satışını yaparak güzel komisyonlar kazanabilirsiniz.

5. Kripto Para Yatırımı

Bazı iş fırsatları sürekli bir çalışma temposuna sizi sokmadan para kazanmanıza destek olur. Akıllıca yapacağınız bir yatırım aylar içinde size binlerce lira dönüş sağlayabilir. Gelecekte teorisyenlerin söylentilerine göre kağıt paranın yerini dijital paranın geçeceğini varsayarsak bu da harika bir yatırım yapma fırsatınızın olduğunu göstermektedir. Eğer sizde internetten para kazanmak istiyorsanız şimdilik en doğru yolun kripto paraya yatırım yapmak olduğunu öngerebilirsiniz.

6. Whatsapp Üzerinden Para Kazanmak

Sosyal medya araçlarından sonra yeni bir para kazanma yöntemi daha hayatımıza girdi.  WhatsApp üzerinde çeşitli yatırım, tasarım ve sohbet gibi çeşitli gruplar bulunuyor ve bu gruplarda sizin ilginizle ilişkili bazı önemli bilgiler paylaşılıyor ve sizde bu gruplara üye olmak için grubun yöneticisine aylık bir ücret ödüyorsunuz. Eğer sizinde belirli bir alanda yetkinliğiniz varsa ve paylaşacak önemli bilgileriniz bulunuyorsa bir WhatsApp grubu açarak bu bilginizi paraya çevirebilirsiniz.

7. Anket Doldurarak Evden Para Kazanmak

Anket doldurarak para kazanmak çoğu sitede yanlış gösteriliyor ve para kazandırmıyor fakat size söyleyeceğim uygulamayı indirerek çeşitli hediyeler, indirim kuponları ve alışveriş çekeri kazanabileceksiniz. MONKET web sitesine girerek anket doldurarak çeşitli ödüller kazanabilirsiniz. Ayrıca Monket uygulamasını play store ve app store mağazalarından indirerek daha fazla kazanç elde edebilirsiniz.

8. Uygulama İndirerek Para Kazanmak

Telefonunuzdan bir uygulama indirerek para kazanmak mümkün. Bunun için bir bilgisayara ihtiyacınız bile yok her şeyi telefondan gerçekleştirebilirsiniz. Uygulama sahibinin talepleri doğrultusunda bazen sadece uygulamayı indirmek yeterli olurken bazen ek olarak sizden olumlu yorum yapmanız istenmektedir.

9. Mail Okuyarak Ek Gelir Sağlamak

Bu yazımızda evde para kazanma maddeleri arasında en ilginci  mail okuyarak para kazanma yöntemidir ve bu iş için firmalar size para ödüyor. Sadece yapmanız gereken anlaşma sağladığınız firmaların maillerini takip ederek sizden talep edilen gerekli çalışmaların yapılmasını sağlamak.

10. Ürün Danışmanlığı

Diğer ilginç bir internetten para kazanma yöntemi ise firmalara ürün danışmanlığı yapmak. Firmalar genellikle piyasaya sürecekleri ürünleri hakkında önceden bilgi sahibi olmak isterler. Ürünü satışa sunmadan önce yapılan bu analiz çalışmasında ise devreye siz giriyorsunuz ve ürün hakkında görüşlerinizi beyan ediyorsunuz. Böylece firma sahibi ürününü rahatlıkla piyasaya sürebilir ve bol kazanç elde edebilir. Tabi bu kazançta sizinde payınızın olduğunu unutmayalım ve hakettiğiniz karşılığı alıyorsunuz.

 

Adres

Yeşilce mah. Yunus Emre cad. No:8/1 Kağıthane İstanbul

Telefon

0212 621 37 51
0505 010 2356

E-Mail Adresi

info@monket.com.tr

Sosyal Ağlar
Anket Ver