DAVAMIZ KUDÜS

Kudüs Davamız

          ''Kudüs Davamız'' isimli anket 29.10.2018 tarihinde yayına girmiştir. 3 ay süreyle yayında kalacak olan bu anket, Kudüs hakkında genel sorulara cevap aramaktadır. Bilgi soruları şeklinde hazırlanan bu ankete verdiğiniz cevaplar sonucunda kudüs konusunda ne kadar bilgi sahibi olduğunuzu ölçebileceksiniz.

Anketi Yayınlayan Kurum

          Kudüs konulu anket DAVAMIZ KUDÜS platformu tarafından hazırlanmıştır. Bu platform hakkında daha geniş bilgiye sahip olmak için http://www.davamizkudus.org/ sitesini  ziyaret edebilirsiniz. Kendilerinin bize aktardıkları bilgiye göre; Kudüs-ü Şerif hakkında edindikleri bilgileri toplumla paylaşmayı, bilgi kaynağı belirtilen doğruları ve hakikatleri, düzenli, sistematik, okuyanı yormayacak ve anlaşılır bir biçimde sunarak, toplumun ilgisini cezbedecek bir Kudüs yayını oluşturma şeklinde açıkladılar.

Anket Analizi

          Kudüs anketi 31.01.2019 tarihinde yayından kaltıktan sonra halkımızın Kudüs hakkında ne kadar bilgi sahibi olduğunu ölçmüş olacağız. Sizleri Kudüs anketi ile başbaşa bırakıyoruz. Ankete ulaşmak için aşağıdaki linki tıklamanız yeterli.

Kudüs Anket Linki:https://monket.com.tr/anket/kudus-80

Adres

Yeşilce mah. Yunus Emre cad. No:8/1 Kağıthane İstanbul

Telefon

0212 621 37 51
0505 010 2356

E-Mail Adresi

info@monket.com.tr

Sosyal Ağlar
Anket Ver