Anket doldur para kazan

Anket nedir?

Bir araştırma çerçevesinde, kişilerin düşünce, görüş veya eğilimlerini tespit etmek amacıyla hazırlanmış soruların belli bir düzenlilik içinde yerleştirildiği soru kâğıdı; bu şekilde bilgi toplamayı amaçlayan araştırma tekniğidir.

Bu tür araştırmalar daha çok, insanların belli konulardaki tutumları, inançları, kanıları, beklentileri, tercihleri vb. konusunda eğilimlerini ve özelliklerini ortaya çıkarmak için yapılır.

Anket doldur, para kazan

Günümüzde dijital dünyanın gelişmesi ile birlikte anket sorularını cevaplama yöntemleri de değişiklik göstermeye başladı. O kadar çok anket hizmeti veren site faaliyete geçti ki artık takip etmek bile imkansız hale geldi. Diğer bir sorun ise bu sitelerin gerçekten güvenilir olup olmadıkları. Yılların vermiş olduğu tecrübeye dayanarak bu işlemi devam ettiren firmalar oldupu gibi bir hevesle bu sisteme giriş yapam şahıs ve firmalarda bulmak olası tabi ki.

Anket doldurarak para kazanmak mümkün mü sorusunun cevabı ise tamamen üye olduğunuz site ve uygulamalarda gizli. Bazı uygulamalar neredeyse kullanıcının tüm emeklerini zayi ederken bazıları da adil davranma yolunu seçmektedirler. Şöyle bir gerçek var ki doldurduğunuz anketlerden kazandığınız para ödülünü alabilmeniz için belli bir orana ulaşmanız gerekmektedir. Kullanıcılar zaman içerisinde ya sıkılıyorlar ya da ödemeyi tahsil etmekten kaynaklanan problemlerden dolayı alacaklarını tahsil edemiyorlar. Bu sorunlu işlem anket sektörünün güven odaklı zedelenmesine neden olmaktadır.

 

 

 

 

 

Güvenilir site veya mobil uygulama var mı?

Sosyal medya ve haber sitelerinde o kadar çok haber var ki bu konuda insanın kafasının karışması içten bile değil. Öncelikle anket doldurmak istediğiniz siteye bir göz atın. Sitenin profesyonel durması gerçekten çok önemli bir konu. Diğer dikkat edilmesi gereken nokta ise sitede yayınlanan anket sayısının oranı. Eğer sitede 3-5 adet anket varsa kesinlikle bu tarz sitelerden uzak durun. Yaklaşmayın bile...

 

 

 

 

 

O halde hiç anket doldurmayalım mı?

Kesinlikle böyle düşünmeyin. Anket doldurduğunuzda bilmediğiniz bir çok konuda bilgi edinmiş ve ayrıca anket sahibinin araştırmasına destek vermiş olursunuz. Size sunulan anketleri basitçe hazırlanmış diye düşünmeyin. Bu anketlerin hazırlanmasına hem çok fazla zaman harcanmış hem de araştırma yapılmıştır. Emeğe saygılı olmak gerekli.

Anket sitelerinin yapmış oldukları anketleri doldurarak çok fazla para kazanacağınızı düşünmeyin. Öncelikle bu işi hobi olarak yapın. İyi bir kazanç kapısı olarak görmeyin sakın. Boş vakitlerinizi değerlendirmek için harika bir yaklaşım olarak görebilirsiniz.

Anket doldurarak para kazanabilirsiniz ama zengin olamazsınız.

Bir sonraki yazımızda güvenilir olan anket siteleri hakkında sizlere bilgi vermiş olacağız. Bizi takipte kalınız...

Sağlıcakla kalınız.

 

 

Adres

Yeşilce mah. Yunus Emre cad. No:8/1 Kağıthane İstanbul

Telefon

0212 621 37 51
0505 010 2356

E-Mail Adresi

info@monket.com.tr

Sosyal Ağlar
Anket Ver